Яценюк, Тимошенко, Тягнибок – псевдо-еліта опозиції?

Якщо діюча влада пересадить ватажків опозиції які фактично «приватизували» саме поняття опозиція, то тим самим відкриється шлях для самоорганізації нового покоління політиків, які не будуть шукати компромісів із прогнилою антиукраїнською системою та шляхом соціальної та національної революції наведуть лад в Україні.

Так звані опозіціонери втомилися купляти дорогі костюми та жити, вибираючи між чорним або сріблястим кольором чергового позашляховика, вартістю не менше ніж 1 мільйон гривень.

Багато хто з них ще вчора говорили зовсім інші речі, а сьогодні вони нібито-то однією ногою на вулиці, з народом, а іншою...

Я запитую у Вас, як же класичне поняття опозиція, де мають місце самопожертва та самопосвята?

Нещодавні події на Майдані дають підставу вважати що «вожді опозиції» відокремились від народу. Вони пішли на співпрацю з системою та є її агентурою. Як ще можна пояснити той факт, що людей залякують, порушено кримінальну справу. Правоохоронці звернулися до телеканалів із вимогою надання відеозаписів з встановленням наметів на Майдані 22 листопада 2010 року.

Соціал-націоналісти ніколи не припинять великої боротьби за націю та шанс стати героями. В кожного у житті є вибір. Нам не потрібно дорогих костюмів, модних автівок, золотих годинників, грошей на рахунках у банку, для так званого «успішного статусу». Все що нас об’єднує - це любов до української нації та ненависть до її ворогів.

Екс – голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Коцюбинський

Источник: “http://zhzh.info/publ/15-1-0-2967”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя